Półmetek wakacji za nami, czyli kolejne miasta na imprezowej trasie demo carów Peiyinga

Miesiące letnie to szczególnie intensywny czas, kiedy to na zaproszenie różnych organizacji i partnerów handlowych demo cary Peiyinga przemierzają w każdy weekend setki kilometrów, by uświetnić wiele ciekawych imprez doskonałym basowym brzmieniem wydobywającym się z głośników.

W dniach 21 – 23 czerwca 2013 w Limanowej rozegrany został 5 Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz Pod Ostrą. Jak co roku jest to jedna z najważniejszych imprez w polskim sporcie motorowym, przygotowana przez Auto Moto Klub Limanowa. W tym roku Peiying pojawił się na niej na zaproszenie firmy SEZAM. Mimo padającego deszczu zarówno fanów wyścigów, jak też dobrego car audio nie zabrakło.

     

Tydzień później, na zaproszenie firmy KOMP-EL, pojawiliśmy się na imprezie Moto Event East 2013. Tego dnia Hala Miejska w Chełmie zamieniła się w miejsce, gdzie fani motoryzacji mogli zobaczyć przeróżne perełki, w tym najbardziej unikatowe auta w Polsce. Wśród nich niemałą atrakcją był nasz Nissan 350Z z Alienem na rejestracji.

     

Lipiec rozpoczęliśmy natomiast udziałem w II rundzie legalnych ulicznych wyścigów NightPower 2013. Również tym razem organizatorzy zapewnili uczestnikom maksymalną dawkę emocji. Fani legalnych zmagań na torze o długości jednej ósmej mili, bo tyle wynosiła trasa nocnego wyścigu, podziwiać mogli także świetne samochody. Impreza ta jest prawdziwym świętem wysokich osiągów. Jej profil sprawia, że w dużej mierze uczestniczą w niej fani tuningu i motoryzacji. Właśnie dlatego pojawił się tam także Nissan, wyposażony w najlepsze produkty car audio Peiyinga.

     

W dniach 20-21 lipca po raz pierwszy uczestniczyliśmy w imprezie DUB IT! Tuning Festival organizowanej w Targach Kielce. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak ogromnym święcie pasjonatów tuningu i motoryzacji. Jeszcze bardziej jest nam miło, że kojarzą oni nasze produkty, a w wielu stuningowanych autach prezentował się sprzęt z Alienem Peiyinga.

     

Pierwszy wakacyjny miesiąc zakończyliśmy w Pruszczu Gdańskim, gdzie już po raz kolejny gościliśmy na imprezie miłośników Volkswagena. VWMania, bo tak  nazywa się święto fanów niemieckiej marki oferuje moc atrakcji i rozrywki dla każdego. W tym roku odbywały się m.in. zawody car audio, a także wyścigi na dystansie 1/4 mili. Audio maniacy Peiyinga też nie zawiedli, byliśmy pod wrażeniem ich znajomości naszych produktów.