Nowy sezon - nowa trasa democarów marki Peiying!

Czas letni to okres szczególny dla fanów motoryzacji. Cotygodniowe imprezy przyciągają tłumy miłośników jedno- i dwuśladowców, a nasze demo cary przemierzają polskie drogi, by co tydzień pojawić się w innej części kraju.

Sezon rozpoczęliśmy od wyprawy naszym BMW do Wieliczki, gdzie 28 i 29 marca odbywał się Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza - impreza inna niż wszystkie, której głównym celem było uczczenie pamięci dwóch bohaterów polskich rajdów. Memoriał to nie tylko wysoki poziom sportowy i współzawodnictwo, ale również efektowna oprawa oraz tłumy widzów z różnych stron Polski.

W weekend od 10 do 12 kwietnia odwiedziliśmy Poznań, gdzie odbywała się kolejna edycja MotorShow. Impreza jak zwykle przyciągnęła tłumy – tegoroczne targi odwiedziło ponad 113 tysięcy fanów motoryzacji, dlatego nie mogło zabraknąć tam także naszego Nissana 350Z. MotorShow to jedna z największych tego typu imprez w Polsce i choć  do Poznania zawitało wiele luksusowych aut, nasz demo car imponował zarówno jakością dźwięku jak i wyglądem. Jak co roku organizatorzy zapewnili maksymalną dawkę wrażeń. Oprócz prezentacji premierowych modeli oraz akcesoriów i usług program imprezy wzbogacony był o dodatkowe atrakcje i pokazy kaskaderskie.

  

  

 

W ten sam weekend nasze BMW zawędrowało do Szczecina na Międzynarodowe Targi Szczecińskie MotoShow. Przez trzy dni można było zobaczyć ofertę dealerów aut osobowych i użytkowych, motocykli, akcesoriów, car audio i tuningu. Ilość decybeli wydobywająca się z naszego auta przyciągnęła wielu pasjonatów tuningu oraz osób zainteresowanych rozbudową sprzętu audio w swoim samochodzie o kilka dodatkowych głośników i wzmacniaczy. Nasze BMW zostało docenione wśród zwiedzających i cieszyło się dużą popularnością.   Organizatorzy zadbali o maksymalną dawkę emocji uświetniając imprezę masą atrakcji. Zwiedzający mieli szansę m.in. obejrzeć pokazy driftu samochodowego, stuntu motocyklowego oraz eliminacji Mistrzostw Polski Car Audio.
 

  

 

Kolejną imprezą w naszym kalendarzu była prawdziwa gratka dla fanów VAG-ów -Rozpoczęcie sezonu VAGVillage 2k15, które odbyło się w Iławie 18 kwietnia. Pogoda nie dopisała, ale nie stanowiło to problemu dla miłośników czterech kółek. Chociaż impreza odbywała się w „rodzinnej” atmosferze nie zabrakło odrobiny rywalizacji i konkursów.


źródło: Robert Narodowiec‎ VAGVILLAGE 2k15 Rozpoczęcie Sezonu Vag Familia

 

Maj rozpoczęliśmy Majówką z BMW w Toruniu. W tym roku impreza obchodziła swoje 18-te urodziny, dlatego nie mogło zabraknąć tam naszego samochodu. Tegoroczna impreza odbyła się na terenie toruńskiego MotoParku i tak jak w latach ubiegłych połączona była z rundą DRIFT OPEN. Impreza przyciągnęła tłumy miłośników BMW, którzy przez cały dzień mogli podziwiać auta z pełnego przekroju modelowego. Niczyjej uwadze nie mógł umknąć nasz demo car. Mocno nagłośnione BMW idealnie wkomponowało się w klimat imprezy, wzbudzając ogromne zainteresowanie miłośników niemieckiej marki. Organizatorzy zadbali, aby emocje nie opadały nawet na chwilę. Pokaz Mocy, Wyścig o Puchar Klubu, a nawet możliwość obejrzenia Majówki z lotu ptaka to tylko niektóre atrakcje, które czekały na uczestników eventu. Nie zawiedli się również fani driftu, którzy przez cały dzień napawali się widowiskowymi przejazdami drifterów.

W najbliższy weekend wybieramy się na południe Polski. Szukajcie naszych samochodów na ProfiAuto Show w Katowicach oraz na Moto Show w Krakowie.