Spokój w cenie, Autostrada, 01.07.2013

Tablet czy nawigacja? Peiying ma ciekawą propozycję nie tylko na długie podróże: tablet i nawigację w jednym. Zapraszamy do zapoznania się z recenzją PY-GPS7007 zamieszczoną w lipcowym numerze magazynu Autostrada.

Nowości car audio od Peiyinga

Na sezon 2013 przygotowaliśy nowe propozycje sprzętów, dzięki którym słuchanie muzyki w samochodzie będzie jeszcze przyjemniejsze. Na rynku dostępne są już kolejne dwa modele radioodtwarzaczy oraz wielofunkcyjnych stacji multimedialnych. W bieżącym sezonie powiększyliśmy także ofertę subwooferów aktywnych. Informacje o nowościach zainteresowały m.in.

Cztery nowe piece, GT, 01.09.2012

Wrześniowy numer magazynu GT prezentuje wprowadzone w sezonie 2012 wzmacniacze z serii Basic.  

Siedem cali do celu, Mobility, 01.06.2012

W czerwcowym numerze magazynu Mobility redakcja przyznaje, że jeszcze w testach nie mieli „takiej” nawigacji. Chodzi oczywiście o nowość Peiyinga, czyli nawigację PY-7006. To, na co zwracają uwagę to ekran o przekątnej siedmiu cali, a do tego system Android.

PEIYING PY6330–33 Z WEJŚCIEM AUX, Auto Moto, 01.06.2012

Wraz z nadejściem sezonu 2012 Peiying wprowadził do oferty kilka ciekawych modeli radioodtwarzaczy samochodowych 1DIN. Czerwcowy numer Auto Moto prezentuje nową serię  PEIYING PY6330 – 33. Redakcja zwraca uwagę, na umieszczone z przodu panelu wejście AUX, które  pozwala na podłączenie przenośnego odtwarzacza i korzystanie z plików muzycznych zawartych w jego pamięci.

Test nawigacji Peiying GPS5005 AM EU - Chip.pl

Szanowni Państwo,

Kolejny już raz, z dumą informujemy Państwa, że nawigacja Peiying PY-GPS5005 AM EU w niezależnym teście przeprowadzonym przez laboratorium testowe magazynu Chip otrzymała bardzo wysoką ocenę końcową przy zachowaniu atrakcyjnej ceny i uplasowała się na wysokim miejscu w generalnym rankingu nawigacji gps z mapą europy opublikowanym na portalu www.chip.pl.

Wyróżnienie PC World"Najlepsza opłacalność" dla nawigacji PY-GPS5005

Szanowni Państwo,

Miło nam jest poinformować, że nawigacja PY-GPS5005 otrzymała wyróżnienie "Najlepsza opłacalność" w teście nawigacji GPS przeprowadzonym przez laboratorium testowe PC World Komputer. Otrzymane wyróżnienie oznacza, że nawigacja PY-GPS5005 cechuje się najlepszym stosunkiem jakości do ceny spośród wszystkich testowanych produktów. Test został opublikowany w wydaniu specjalnym "Prezenty na gwiazdkę".

Recenzje nowych nawigacji Peiying GPS5005 oraz GPS7005

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy z dumą poinformować państwa o wynikach najnowszego niezależnego testu nawigacji czasopisma PC WORLD. Nasze produkty Peiying GPS5005 oraz GPS7005 z AutoMapami Polski i Europy dostały bardzo wysokie oceny końcowe 8.8 oraz 8.9 wyprzedzając w testach dużo droższych konkurentów.

Turbo Test - październik 2010

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "BMW pełne muzyki"  opublikowanym w październikowym numerze miesięcznika Turbo Test.

Zapraszamy do lektury!

Poradnik Auto Świat - wrzesień 2010

Szanowni Państwo,

w numerze wrześniowym czasopisma Poradnik Auto Świat ukazał się obszerny artykuł dotyczący dedykowanych radioodtwarzaczy: Kosztowny oryginał? Dziękujemy! Dodatkowo spośród kilku różnych modeli takich urządzeń, redakcja wybrała właśnie radio Peiyinga przeznaczone do Toyoty Rav4, by sprawdzić jego możliwości i przekonać się o sposobie montażu. Poniżej zamieszczamy całość publikacji i zachęcamy do zapoznania się z jej treścią.