Nowy sezon - nowa trasa democarów marki Peiying!

Czas letni to okres szczególny dla fanów motoryzacji. Cotygodniowe imprezy przyciągają tłumy miłośników jedno- i dwuśladowców, a nasze demo cary przemierzają polskie drogi, by co tydzień pojawić się w innej części kraju.

Peiying prezentuje nową odsłonę Nissana 350 Z

Sezon imprez związanych z car audio i tuningiem w pełni. Nasze demo cary przemierzają całą Polskę, by podczas różnego rodzaju wydarzeń promować nasze car audio oraz sprzet multimedialny. Jak co roku, jesteśmy tam, gdzie są nasi fani!

Tym bardziej miło nam poinformować, że w tym roku postanowiliśmy odmienić nieco wizerunek jednego z naszych demo carów. Od teraz na imprezach szukajcie pod granatowym namiotem Peiyinga już nie niebieskiego, a pomarańczowego Nissana 350Z. Zewnętrzny wygląd doskonale komponuje się teraz ze środkiem utrzymanym w kolorach pomarańczowo-niebieskich. 

Drużyna Peiyinga po raz kolejny na Rajdzie Barbórka

Już po raz 51. najlepsi kierowcy w Polsce zakończą sezon rajdowy w Warszawie podczas 51. Rajdu Barbórka. W tym roku na zawodników i kibiców czekają dwa dni rywalizacji z finałem na legendarnej Karowej. W tej wyjątkowej rywalizacji nie zabraknie drużyny jadącej w barwach marki Peiying, którą reprezentują Karol i Agnieszka Piątkowscy. 

Półmetek wakacji za nami, czyli kolejne miasta na imprezowej trasie demo carów Peiyinga

Miesiące letnie to szczególnie intensywny czas, kiedy to na zaproszenie różnych organizacji i partnerów handlowych demo cary Peiyinga przemierzają w każdy weekend setki kilometrów, by uświetnić wiele ciekawych imprez doskonałym basowym brzmieniem wydobywającym się z głośników.

Nowość w ofercie marki Peiying - rejestrator samochodowy FullHD

Podążając za stale zmieniającymi się trendami, poszerzyliśmy naszą ofertę o akcesoria samochodowe, które zwiększą komfort podróży każdego kierowcy. Kategoria ta w przypadku Peiyinga zawierała dotychczas wiele modeli nawigacji samochodowych, a ostatnio pojawił się w niej wideorejestrator PY0010.  

Olsztyn, Skaryszew, Biała Podlaska, Garwolin oraz Sosnowiec czyli podsumowanie trasy demo carów Peiyinga w pierwszej połowie czerwca

W czerwcu pogoda sprzyja więc też kalendarz Peiyinga wypełniony jest imprezami o tematyce motoryzacyjnej i car audio. W pierwszą sobotę miesiąca odwiedziliśmy Olsztyn podczas pierwszej rundy NIGHT POWER 2013 GRAND PRIX.

Kolejny imprezowy weekend Peiyinga

W weekend 25-26 maja odbyły się dwie imprezy, na których nie mogło zabraknąć także Peiyinga. Tym razem ALIEN w Nissanie 350Z wylądował wśród wielu samochodów marzeń i kultowych motocykli na jubileuszowej edycji targów ProfiAuto Show w Katowicach.  Nasze stoisko usytuowane na zewnątrz tuż przy samym Spodku cieszyło się ogromnym zainteresowaniem fanów zarówno motoryzacji, jak też dobrego samochodowego audio.

Zapraszamy do konkursu!!!

Zapraszamy do naszego konkursu. Tym razem macie szansę na wygranie absolutnej nowości w naszej ofercie videorejestratora samochodowego FULL HD!!!

 

Nowości car audio od Peiyinga

Na sezon 2013 Peiying przygotował nowe propozycje sprzętów, dzięki którym słuchanie muzyki w samochodzie będzie jeszcze przyjemniejsze. Na rynku dostępne są już kolejne dwa modele radioodtwarzaczy oraz wielofunkcyjnych stacji multimedialnych. W bieżącym sezonie Peiying powiększył także ofertę subwooferów aktywnych.

Rozpoczęcie sezonu 2013!

Przyszła wiosna, a wraz z nią sezon imprez związanych z car audio i tuningiem. Jak co roku, tak i teraz nie zabraknie nas tam, gdzie są nasi fani!

W miniony weekend 13-14 kwietnia uczestniczyliśmy w dwóch imprezach. W sobotę i niedzielę nasz Nissan 350Z godnie prezentował markę podczas targów motoryzacyjnych w Galerii Ostrovia w Ostrowie Wielkopolskim. Wśród wielu osób zainteresowanych sprzętem marki Peiying znalazł się także Mariusz Kałamaga z kabaretu ŁowcyB.