Ekskluzywne radia Peiyinga 2 DIN na sezon 2012

Przedstawiamy dwa kolejne radia na sezon 2012. PY 9906 oraz PY 9907 z serii Exlusive to sprzęt z wyższej półki, z bogatym wyposażeniem i ciekawymi rozwiązaniami technicznymi. Wspólną cechą obu modeli jest tuner TEF 6624 Philipsa, (który zastosowano we wszystkich radiach na tegoroczny sezon), liniowe wyjście na subwoofer, 4 wyjścia RCA oraz wielkość 2DIN.

PY 9906 to radio samochodowe z odtwarzaczem DVD, nawigacją i Bleutoothem oraz wieloma innymi praktycznymi funkcjami. Bluetooth jest uzupełnieniem systemu umożliwiającym korzystanie z telefonu w trybie głośnomówiącym z pełnym dostępem do książki telefonicznej. Wyświetlacz o wielkości 7 cali pozwala na swobodne oglądanie plików zakodowanych w formatach DVD, JPEG, MP4. Dodatkowo radio posiada wejście na kamerę cofania. Port USB pozwala na zabranie do samochodu swoich ulubionych utworów muzycznych i odtwarzanie ich w dobrej jakości. PY 9906 to prawdziwa radość z multimediów na pokładzie Twojego samochodu!

PY 9907 to doskonałe rozwiązanie dla osób, które w jednym urządzeniu chcą mieć wszystko. Radio z odtwarzaczem DVD, nawigacją , wbudowanym tunerem DVB-T, portem USB, technologia Bleutooth zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających  audiofilów. Potężna moc 4x40W pozwala cieszyć się dźwiękiem nieskazitelnej jakości przy minimalnych zniekształceniach. Radio umożliwia oglądanie filmów i słuchanie muzyki zapisanych niemal w każdym formacie z USB, karty SD/MMC, płyt CD i DVD, urządzeń źródłowych AV. 7 calowy wyświetlacz o wysokiej jakości  zapewnia doskonałą jakość obrazu. Wspaniała rozrywka w samochodzie, która całkowicie odmieni Twoją jazdę!

Ekskluzywne radia Peiyinga 2 DIN na sezon 2012